O značce Mary Cohr

První léta nového tisíciletí přejí aromaterapii, znovu objevujeme její účinky na pleť i jedinečné vlastnosti esenciálních olejů. Tyto látky byly po dlouhou dobu neprávem opomíjené či dokonce zcela neznámé, ačkoliv lidstvu prospívaly dávno před prvními lékaři a lékárníky. Stoprocentně přírodní esenciální oleje jsou natolik silné,

že je možné je používat pouze zředěné. Esenciální oleje předávají svou sluneční energii a blahodárné účinky, jichž lidé využívají již tisíce let.

pan_eoc-2Ve vývojové laboratoři Mary Cohr jsme vybrali ty nejúčinnější esenciální oleje a začlenili je do gelových textur krémů (Essences Vitales).

Tento patentovaný postup umožňuje plně využít všech výhod, které esenciální oleje poskytují, a vyhnout se případným nedostatkům spojeným s jejich používáním.

Esenciální oleje v hydrogelovém složení nezanechávají pleť lesklou ani mastnou.

V rámci registrace našeho patentu jsme rovněž dokázali, že aplikace esenciálních olejů ve formě gelových krémů zvyšuje pronikání aktivních látek do pokožky, a tedy i účinnost následně aplikované péče, ať již se jedná o obličej, či tělo.

Velkou váhu přikládáme bezpečnosti našich produktů a ochraně životního prostředí. Produkty neobsahují geneticky upravené složky a nejsou testovány na zvířatech. Pleť vnímáme jako překrásné a křehké pojítko mezi živou bytostí a jejím přirozeným prostředím (říší rostlin), jež jsme za poslední léta svým nezájmem a bezohledností velmi poškodili.

Péče Mary Cohr je doporučována našimi vyškolenými specialisty ve více než 5000 kosmetických salonech po celém světě a letos oslaví již 40 let na světovém trhu. Zveme i Vás navštívit svou poradkyni krásy v nejbližším salonu Mary Cohr.