SpA Aromatique®

Relaxační ošetření (60 min)

Nádherně uvolňující péče, která začíná papájovým peelingem, který jemně odstraní suchou pokožku a zároveň krásně provoní a připraví pokožku na masáž celého těla smyslnými a hřejivými esenciálními oleji.

Následný zábal dokonale zklidňuje tělo, prohřeje svaly a přináší pocity uvolnění a odpočinek.
Po ošetření bude pokožka celého těla příjemně odpočinutá, relaxovaná a navíc příjemně provoněná a sametově jemná.

Doporučená domácí péče:
Nouvelle Jeunesse Corps „Riche“ (tělová řada Nové mládí)

60 min

Zeštíhlující péče

(60 min)

Ošetření pro zeštíhlení a zpevnění problematických partií s úžasně energizující vůní a zpevňujícími účinky.

Celý rituál začíná papájovým peelingem, který jemně odstraní suchou pokožku a zároveň tělo krásně provoní a připraví na masáž.
Svěží vůně esenciálních olejů z grepu, mandarinky a citrónu dodá energii a působí blahodárně na pleť.
Speciální zeštíhlující masáž zbavuje otoků, zpevní pokožku a viditelně zformuje postavu.
Jako třešnička na dortu je připravená zeštíhlující maska s extraktem z kávových bobulí, které podporují spalování tuků a s extraktem z ananasu a mořských řas, které mají drenážní a zklidňující účinky.
Pokožka bude pevná a hladká a zároveň příjemně provoněná vůní exotického ovoce. Toto ošetření nejen formuje postavu, ale zároveň dodá náboj a energii.

Doporučená domácí péče:
Pure Minceur „Rapide“
Défi Fermeté Confort

60 min

Ošetření unavených nohou

(45 minut)

Ošetření vhodné pro unavené nohy s drenážním efektem. Toto ošetření navrací lehkost unaveným nohám s pocity těžkosti a odstraňuje otoky.

Ošetření začíná jemným papájovým peelingem, který odstraní suchou pokožku a zároveň krásně provoní
Po peelingu následuje masáž esenciálními oleji z rozmarýnu a eukalyptu. Speciálně vytvořená drenážní masáž je tím nejlepším způsobem, jak stimulovat drenážní a odplavovací mechanismy a ulevit tak unaveným nohám.
Poté aplikujeme chladivý drenážní zábal: komprese stahovacích punčoch a chladivého roztoku přináší blahodárné účinky, uvolnění a odplaví otoky nohou.

Doporučená domácí péče:
Gel d’Essences Défatigantes

45 min

Svalová stimulace

(40 – 70 min)

Jedinečná péče zaměřená na zpevnění svalů na jednotlivých partiích těla pomocí přístroje.

Ošetření je pro pravidelně sportující klienty i klientky i pro ty, kdo nemají čas chodit pravidelně do posilovny. U pravidelně sportujících se pomáhají zpevnit problémová partie, které i po pravidelném cvičení zůstávají povadlé. U klientek, které nejsou zvyklé pravidelně cvičit, je ošetření účinné zejména v kombinaci s Dermo-Lipo-Aspirací. Vhodné i jako doplňující zpevnění při redukčních dietách nebo po jejich ukončení. Zároveň pomůže k rychlejším a viditelnějším výsledkům i lidem, kteří se sportem začínají.

Kosmetička nejprve nanese speciální zpevňující sérum a poté provede svalovou stimulaci. Jedna svalová partie trvá asi 15-20 minut.

Nakonec se aplikuje zpevňující tělový krém Defi Fermete Confort, který je vhodný i pro pravidelnou domácí péči.

40 min 1 partie / 60 min 2 partie  / 70 min
3 partie

Drenáž unavených nohou

(45 min)

Účinný a hloubkový efekt lymfodrenáže pomáhá pro uvolnění a zmírnění pocitu unavených těžkých nohou. Odstraňuje nebo zmenšuje otoky nohou.

Vhodné pro všechny, kteří mají namáhavé zaměstnaní, kdy stojí dlouhou dobu na nohou, pro klientky, které mají problémy s váhou či mají velké váhové výkyvy při různých redukčních programech. Ošetření je velmi jemné, pracuje se pomocí speciální elektrody s přístrojem technispa.

Po skončení péče se budete cítit neskutečně lehce a bez nepříjemných pocitů unavených nohou.

45 min